Trwają poszukiwania zaginionego 78-latka

- Kategoria: Na sygnale
0

Komisariat Policji w Dobrym Mieście prowadzi poszukiwania 78-letniego Tadeusza Sawickiego. Mężczyzna, 1 kwietnia 2019r. wyszedł ze swojego domu w Dobrym Mieście przy ul. Dąbrowskiego i do chwili obecnej nie wrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna po raz ostatni widziany był około godziny 16-tej na skrzyżowaniu ulicy Dąbrowskiego z DK-51 (trasa Olsztyn – Lidzbark Warmiński).

78-latek w chwili zaginięcia ubrany był w czapkę koloru ciemnego, kurtkę zimową koloru ciemnego długości ¾, spodnie koloru ciemnego i buty typu gumofilce. Tadeusz Sawicki mógł poruszać się na rowerze koloru czarnego (stary model). Zaginiony miał przy sobie siekierę z drewnianym trzonkiem oraz piłę ręczną do drewna tzw. ramówkę z kabłąkiem koloru żołto-pomarańczowego. Wychodząc z domu nie powiedział rodzinie dokąd idzie, w jakim celu i kiedy zamierza wrócić. 78-latek nie wziął ze sobą dowodu osobistego jak również telefonu komórkowego. Według rodziny Tadeusz Sawicki jest typem samotnika i może stronić od kontaktu z ludźmi.

Policja oraz rodzina zaginionego zwraca się z prośbą do osób posiadających jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia 78-latka. Informacje na temat zaginionego można przekazywać osobiście w Komisariacie Policji w Dobrym Mieście przy ul. Plac 1 Sierpnia 1 lub tel. 89 526 29 30, 112. Można również dzwonić do osoby prowadzącej poszukiwania pod nr te. 500 217 076.

 Źródło: KWP Olsztyn (rp)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się