Na sygnale

Tragiczny wypadek w miejscowości Grabowo. Nie żyje 57-letni mężczyzna.

Gołdapscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w miejscowości Grabowo. Kierujący samochodem audi uderzył w wychodzącego ze sklepu mężczyznę. Niestety w wyniku zdarzenia 57 latek zmarł. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

W poniedziałek (02.07) o godzinie 16.40 dyżurny gołdapskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 650 w miejscowości Grabowo gm. Gołdap. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze. W zdarzeniu brał udział jeden samochód. Jak ustalili funkcjonariusze, 22-letni kierowca audi na łuku drogi z nieznanych w chwili obecnej przyczyn stracił panowanie nad pojazdem uderzając w budynek.

W wyniku uderzenia samochód obrócił się i uderzył tyłem w wychodzącego ze sklepu mężczyznę. Niestety, pomimo podjętej na miejscu akcji ratunkowej mężczyzny nie udało się uratować. Kierowca został przebadany na obecność alkoholu w organizmie. 22-letni mieszkaniec gminy Gołdap był trzeźwy. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci, którzy zabezpieczali ślady zdarzenia.

Okoliczności wypadku zostaną dokładnie zbadane w toku śledztwa prowadzonego przez Komendę Powiatową Policji w Gołdapi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Olecku.

Źródło: KWP Olsztyn (ma/rj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*