Tragiczny wypadek podczas prac przy wycince drzew

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

Do tragicznego wypadku doszło podczas prac przy wycince drzew. 20-letni mieszkaniec powiatu Gołdapskiego został przygnieciony przez ciągnik. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (05.10.2018). Około godz. 19:00 oleccy policjanci zostali powiadomieni, że w miejscowości Mazury gm. Świętajno doszło do wypadku podczas prac przy wycince drzew.

Jak ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze, 20-latek wykonywał prace przy pomocy ciągnika i zamontowanej na nim wyciągarce. Najprawdopodobniej podczas przeciągania dłużyc ciągnik stoczył się i przycisnął mężczyznę do rosnącego obok drzewa. Mimo podjętej reanimacji 20-latek nie dawał oznak życia. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury będą prowadzić postępowanie celem wyjaśnienia dokładnych okoliczności zdarzenia.

Źródło: KWP Olsztyn (js/rj)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Drogowe podsumowanie weekendu

W ubiegły weekend na drogach Olsztyna i powiatu