Tragiczny wypadek na trasie Szczytno –Witówko. Nie żyją trzy osoby

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

Szczycieńscy policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu tragicznego zdarzenia drogowego, w wyniku którego śmierć poniosło troje mieszkańców powiatu szczycieńskiego. Cztery osoby podróżowały pojazdem osobowym marki Skoda Fabia. Na trasie Szczytno –Witówko, niedaleko miejscowości Sędańsk w Gminie Szczytno pojazd z nieustalonych przyczyn wpadł do rzeki.

W dniu 23 czerwca 2022 roku, około godziny 22, dyżurny szczycieńskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło w okolicach miejscowości Sędańsk nieopodal Szczytna.

Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że pojazd osobowy marki Skoda Fabia znajduje się w rzece. Z pojazdu zostały wydobyte trzy osoby- kobieta i dwóch mężczyzn. Pomimo podjętej akcji ratowniczej nie udało się przywrócić funkcji życiowych poszkodowanym. Osoby poszkodowane w tym zdarzeniu to mieszkańcy powiatu szczycieńskiego.

W toku dalszych prowadzonych czynności, kilkaset metrów od miejsca ujawnienia pojazdu, został odnaleziony mężczyzna, który również brał udział zdarzeniu. Został przewieziony do szpitala.

Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora podjęli czynności zmierzające do ustalenia przyczyny, jak również wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Źródło: KWP Olsztyn(jm/kh)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zakładanie ogrodów Warszawa

Kompleksowe Zakładanie Ogrodów w Warszawie: Tworzenie Przestrzeni Pięknych