Tragiczny wypadek na trasie Olsztyn – Nikielkowo

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KMP Olsztyn

Policjanci pracowali na miejscu tragicznego wypadku drogowego na trasie Olsztyn – Nikielkowo. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący seatem z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze na łuku drogi i uderzył w drzewo. Niestety mężczyzna zginął na miejscu. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności wypadku.

W niedzielę (23.08.2020) wieczorem na trasie Olsztyn-Nikielkowo doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 60-latek z Olsztyna kierując osobowym seatem, pomimo dobrych warunków drogowych, z nieznanych przyczyn zjechał na łuku drogi na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Na zdarzenie najechali inni uczestnicy ruchu drogowego, którzy wyciągnęli poszkodowanego mężczyznę z auta w bezpieczne miejsce. Po chwili samochód się zapalił. Niestety, pomimo udzielonej na miejscu pomocy przedmedycznej, kierowca seata zmarł na miejscu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

Źróło: KMP Olsztyn (aj/tm)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Śmiertelny wypadek na trasie Ryn-Wejdyki

Do wypadku doszło na trasie Ryn-Wejdyki. Volkswagen bus