Tragiczny wypadek na trasie Jonkowo-Świątki

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

Olsztyńscy policjanci pracują na miejscu tragicznego wypadu na trasie Jonkowo-Świątki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31-letni kierujący osobowym volkswagenem z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Niestety mimo przeprowadzenia akcji reanimacyjnej mężczyzna zmarł.

W poniedziałek (20.03) rano doszło do tragicznego wypadku drogowego na trasie Jonkowo-Świątki. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że na łuku drogi z nieznanych przyczyn kierujący osobowym volkswagenem zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo.

Niestety pomimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej na skutek odniesionych obrażeń 31-letni kierujący volkswagenem zmarł. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Droga w tym miejscu jest zablokowana.

Źródło: KMP Olsztyn (p.ż/ r.j)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się