Tragiczny wypadek na torach kolejowych w pobliżu ulicy Sielskiej

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dziś (02.09) na torach kolejowych w pobliżu ulicy Sielskiej w Olsztynie. W wyniku zdarzenia, śmierć na miejscu poniósł 30-letni mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w sposób nieuprawniony mężczyzna znalazł się na torowisku w chwili przejazdu pociągu osobowego relacji Olsztyn – Kraków.

Z policyjnych ustaleń wynika, że do tragicznego zdarzenia doszło ok. godz. 10:00. Wypadek miał miejsce na torach w rejonie ul. Sielskiej w Olsztynie. W wyniku zdarzenia, śmierć na miejscu poniósł młody mężczyzna, który jak wynika ze wstępnych ustaleń w nieuprawniony sposób znalazł się na torowisku w chwili przejazdu pociągu osobowego. Pociągiem w chwili zdarzenia podróżowało około 150 osób – nikt z pasażerów nie został ranny. Przewoźnik zorganizował podróżnym komunikację zastępczą.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości maszynisty, który był trzeźwy. Na miejscu wypadku skierowana została grupa dochodzeniowo-śledcza w tym technik kryminalistyki. O zdarzeniu poinformowany został również prokurator.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Źróło: KMP Olsztyn (rp)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zmiana w organizacji ruchu: w niedzielę otwarcie ul. Wyszyńskiego

Trwa rozbudowa olsztyńskiej sieci tramwajowej. Kierujący już w