Tragiczny wypadek na DK 58, w okolicy miejscowości Czarny Piec. Nie żyją dwie osoby

- Kategoria: Na sygnale
0

Szczycieńscy policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu tragicznego wypadku drogowego, w wyniku, którego śmierć poniosły dwie osoby. Na krajowej 58, w okolicy miejscowości Czarny Piec, gm. Jedwabno pojazd osobowy na zakręcie wpadł w poślizg i zderzył się z pojazdem ciężarowym.

W poniedziałek (30.01.2023r.) około godziny 08:00 dyżurny szczycieńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w okolicy miejscowości Czarny Piec w gminie Jedwabno.

Przybyli na miejsce policjanci „drogówki” ustalili, że na zakręcie samochód osobowy marki Skoda wpadł w poślizg i uderzył w prawidłowo jadący z naprzeciwka pojazd ciężarowy marki Scania. 38-Letnia kierująca i 43-letni pasażer auta osobowego zginęli na miejscu.

Pojazdem ciężarowym marki Scania kierował 36-latek. Był trzeźwy i nie odniósł żadnych obrażeń.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, podjęli czynności zmierzające do ustalenia przyczyny, jak również wszelkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Źródło: KWP Olsztyn (as/kh)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Będą szybsze i sprawniejsze podróże koleją z Giżycka do Korsz

Będą szybsze i sprawniejsze podróże koleją z Giżycka