Na sygnale

Tragiczny pożar domku letniskowego w Miodówku

Policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru, do którego doszło w piątek w miejscowości Miodówko. Całkowitemu spaleniu uległ domek letniskowy, w którym w chwili zdarzenia przebywały trzy osoby – mężczyzna i dwie kobiety. Niestety w pożarze zginęły dwie kobiety w wieku 66 i 70 lat.

W piątek (02.07.2021) w nocy około godziny 01:00 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał informacje o pożarze domku letniskowego, do którego doszło w miejscowości Miodówko. Nie miejsce skierowano policyjne patrole oraz kilka zastępów straży pożarnej. W wyniku zdarzenia całkowitemu spaleniu uległ domek letniskowy, w którym w trakcie pożaru przebywały trzy dorosłe osoby – dwie kobiety i mężczyzna. Ogień rozprzestrzenił się na sąsiednie budynki oraz strawił zaparkowany w pobliżu pojazd.

Niestety, w pożarze zginęły dwie kobiety prawdopodobnie w wieku 66 i 70 lat, którym nie udało się opuścić domku na czas. Na miejscu pracują policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, technik kryminalistyki oraz prokurator. Do wyjaśnienia przyczyn pożaru oraz ustalenia jego źródła powołano również biegłego z zakresu pożarnictwa.

Źródło: KMP Olsztyn(rp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*