Tabunada 2016: Parada motocykli przejedzie ulicami Olsztyna

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

W sobotę (23.04) do Olsztyna zawitają motocykliści, którzy uczestniczą w zlocie motocyklowym „Tabunada 2016”. Głównym elementem zlotu będzie sobotni przejazd motocyklistów w asyście policji ulicami Olsztyna.

W piątek (22.04) w ośrodku Kołatek w Mierkach rozpoczęła się Tabunada, czyli zlot motocyklowy organizowany przez klub Tabun z Olsztyna.

W sobotę (23.04) na parkingu przy Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM olsztynianie będą mogli podziwiać motocyklowe konkurencje oraz pokazy. Natomiast głównym elementem zlotu będzie przejazd motocyklistów w asyście policji ulicami Olsztyna.

Uczestnicy zlotu wyjadą o godzinie 11.00 z parkingu Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM przy ul. Dybowskiego (Kortowo) i przejadą w asyście policji ulicami miasta.

Trasa przejazdu parady: Dybowskiego, Warszawska, Śliwy, Mochnackiego, Grunwaldzka, Jagiełły, Konopnickiej, Nowowiejskiego, plac Jedności Słowiańskiej, Pieniężnego, Szrajbera, Śliwy, Warszawska i Dybowskiego, gdzie o godz. 12.00 odbędą się konkurencje i pokazy.

W trakcie trwania parady mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu. Apelujemy do kierowców o ostrożność.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Meteorolodzy ostrzegają przed upałem. Temperatura przekroczy 30 stopni

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało dla województwa warmińsko-mazurskiego