Świąteczny ,,Bieg na sześć łap”

W niedzielę, 16 grudnia odbędzie się Świąteczny „Bieg na sześć łap”, czyli biegowo-spacerowy trening z psami z olsztyńskiego Schroniska dla Zwierząt.

Od środy (12.12.2018r.) prowadzone będą ZAPISY na pieski biegające. Informacja o URUCHOMIENIU zapisów (instrukcja z adresem mail do wysłania zgłoszenia oraz wymagane dane), pojawią się w tym wydarzeniu (https://www.facebook.com/events/189030835338612/) oraz na stronie www.schronisko.olsztyn.pl.

Osoby, które chcą pospacerować nie obowiązują żadne zapisy. Wystarczy przyjść od godz. 10:00 do olsztyńskiego Schroniska.

W przypadku Piesków biegających, prosimy o wyrozumiałość, bo Pupili z dobrą kondycją jest coraz mniej. Jeśli skończą się na nie zapisy – biuro nie wyśle Wam potwierdzenia, że pobiegniecie – to przyjdźcie pospacerować z Pieskiem (bez zapisów!) lub chociaż na kawkę i świąteczne tulasy do Kotków.

Bez względu na formę aktywności, zachęcamy do zabrania na drogę paczuszki z pełnowartościową przekąską, którą z myślą o naszych Podopiecznych przygotowała firma BioFeed Zoo. Będziemy ją rozdawać na terenie Schroniska. Sprawa ważna, bo taka pyszność zawsze pomaga zbudować relacje z Futrzastymi – informują organizatorzy.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/189030835338612/

bieg6

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Aplikacja Siron – nowe narzędzie w rękach policjantów

W ręce warmińsko-mazurskich policjantów trafiło nowe narzędzie. Specjalistyczne