Piłka nożnaSport

Stomil Olsztyn zremisował z Wisłą Płock 1:1

Piłkarze Stomilu Olsztyn w meczu 11. kolejki I Ligi zremisowali w Płocku z miejscową Wisłą 1:1. Bramkę dla „biało-niebieskich” zdobył Arkadiusz Koprucki.

Olsztyńscy piłkarze bramkę stracili w 32 minucie spotkania po dośrodkowaniu z lewej strony boiska i strzale głową Bartłomieja Sielewskiego.

Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka wyrównali dopiero w drugiej połowie meczu po stałym fragmencie gry. Z rzutu rożnego piłkę dośrodkował Grzegorz Lech, a bramkę strzałem głową zdobył Arkadiusz Koprucki.

Stomil Olsztyn musiał jednak kończyć spotkanie  mniejszą ilością zawodników, gdyż w doliczonym czasie gry swojego zachowania nie przemyślał Kamil Hempel, który manifestując swoje niezadowolenie z decyzji sędziego otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

Wisła Płock – Stomil Olsztyn 1:1 (1:0)
bramki: 32′ Bartłomiej Sielawski – 57′ Arkadiusz Koprucki
żółte kartki: Jacek Góralski – Dawid Kucharski, Kamil Hempel
czerwona kartka: Kamil Hempel (za drugą żółtą)
sędzia: Marek Opaliński

 

Składy drużyn:

Wisła Płock: Seweryn Kiełpin – Cezary Stefańczyk, Paweł Magdoń, Bartłomiej Sielewski, Arkadiusz Mysona (73′ – Tomasz Grudzień) – Krzysztof Janus, Jacek Góralski, Filip Burkhardt, Janusz Dziedzic, Fabian Hiszpański – Łukasz Sekulski (58′ – Marcin Krzywicki).

Stomil Olsztyn: Piotr Skiba – Janusz Bucholc, Dawid Kucharski, Arkadiusz Koprucki, Kamil Hempel – Daniel Michałowski, (62′ – Patryk Kun), Paweł Głowacki, Łukasz Jegliński, Grzegorz Lech (86′ – Paweł Łukasik), Dominik Kun – Tomasz Bzdęga.