
Startup Weekend w Olsztynie
Po raz piąty w Olsztynie odbędzie się impreza Startup Weekend. To okazja dla każdego, aby rozwinąć swoje umiejętności biznesowe i zacząć karierę. Wydarzenie odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w stylu lat 80-tych.
Startup Weekend Olsztyn to 54 godzinny maraton tworzenia projektów biznesowych. W jego trakcie uczestnicy będa mieli szansę zweryfikować swój pomysł na biznes, pracować w zespole czy poznać inspirujących mentorów. – Z pomocą innych sprawdzisz, czy Twój pomysł ma szansę stać się intratnym przedsięwzięciem. Wszystko to, odbędzie się pod okiem mentorów, którzy będą tam, by służyć swoją pomocą i doświadczeniem – przekonują organizatorzy.
Dotychczas odbyły się cztery edycje tego wydarzenia, w których wzięło udział kilkaset osób. Niektóre z pomysłów, które zostały zaprezentowane na Startup Weekendzie nadal są rozwijane – aplikacja Rally Viewer czy gra mobilna Slavic Monsters.
Wydarzenie poprzedzać będą warsztaty oraz spotkanie, podczas którego przedsiębiorcy opowiedzą o swoich porażkach biznesowych.
Więcej informacji na stronie http://swolsztyn.pl, a także na fanpage’u Startup Weekend Olsztyn.