Sowie Wieczorki Kabaretowe

- Kategoria: Kultura
0

Kultura kabaretu wraca na ulicę Zamkową. Spotkania, których gospodarzem została Drużyna Improwizacyjna ToWarmia, będą odbywać się raz w miesiącu. Najbliższe spotkanie już 15. stycznia.

Podczas pierwszego wieczoru wystąpią:

Drużyna Improwizacji ToWarmia jest nowo powstałą grupka przedstawiającą improwizowane scenki o zabarwieniu satyrycznym. Tworzą ją członkowie m.in. takich kabaretów jak: Dworski, Z Nazwy, Zmarnowany Potencjał, Zamówiony.

Kabaret 7 minut PO to kabaret artystyczno-literacki rezydujący w Krakowie. Odwołuje się do najbardziej klasycznej z form kabaretowych. Wykorzystując piosenkę, żywą muzykę, literackość monologów i skeczów, wynosi kabaret na wyżyny sztuki estradowej. Przełamuje granicę dzielącą publiczność i aktorów. Wprowadza widza w świat pełny inteligentnego humoru. Otrzymali m.in. nagrodę Grand Prix PAKA 2013. Kabaret występuje w składzie: Marek Stawarz, Magalena Ślósarz, Michał Wiewióra, Adam Wacławiak, Maciej Kwiatkowski.

Bilet ulgowy – 12 zł, normalny – 15 zł
Do nabycia w Galerii Sowa oraz na KupBilecik.pl

Informacje: 502656902

Galeria Sowa, ul. Zamkowa 2A

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Śmiertelny wypadek na trasie Ryn-Wejdyki

Do wypadku doszło na trasie Ryn-Wejdyki. Volkswagen bus