Śmiertelny wypadek na trasie Ryn-Wejdyki

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

Do wypadku doszło na trasie Ryn-Wejdyki. Volkswagen bus czołowo zderzył się z osobowym audi. 19-letni kierowca busa zginął na miejscu. Kierująca audi i jej pasażerka zostały przewiezione do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia na drodze.

Śmiertelny wypadek miał miejsce w poniedziałek (05.06.2023 r.) przed godz. 16:00 na drodze krajowej nr 59, trasa Ryn-Wejdyki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca volkswagena zjechał na przeciwległy pas jezdni i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka audi, którym podróżowały dwie kobiety. Przód obu aut był całkowicie zmiażdżony. 19-letni kierowca busa zginął na miejscu.

39-letnia kierująca audi i jej 65-letnia pasażerka zostały przetransportowane do szpitala. Kierująca była trzeźwa. Teraz policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tragicznego zdarzenia na drodze.

Źródło: KWP Olsztyn (ich/kh)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zakładanie ogrodów Warszawa

Kompleksowe Zakładanie Ogrodów w Warszawie: Tworzenie Przestrzeni Pięknych