Skradzionym autem podjechali zatankować. Zostali zatrzymani

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali w policyjnym areszcie dwóch mężczyzn, którzy skradzionym miesiąc temu samochodem podjechali na ul. Warszawską zatankować. Auto, którym przyjechali rozpoznała osoba, która akurat znajdowała się na stacji i natychmiast zaalarmowała ochronę. Artur K. i Wojciech W. w chwili zatrzymania byli pijani.

Do zdarzenia doszło o godzinie 4.00 na ul. Warszawskiej w Olsztynie. Na stację paliw podjechał opel, w którym siedzieli czterej mężczyźni. Jedna z osób znajdujących się akurat na stacji, rozpoznała samochód swojego kolegi, który został mu skradziony miesiąc temu z parkingu pod domem. O swoich spostrzeżeniach natychmiast poinformowała pracowników ochrony. Ci chwile później ujęli w pościgu dwóch mężczyzn i wezwali na miejsce policjantów. Funkcjonariusze zatrzymali Artura K. i Wojciecha W. w policyjnym areszcie.

Obaj mieszkańcy gminy Stawiguda byli pijani. Po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani i najprawdopodobniej usłyszą zarzuty. Jak zapewniają policjanci, zatrzymanie dwóch kolejnych mężczyzn to tylko kwestia czasu.

Źródło: KWP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Działania służb na ul. Westerplatte w Olsztynie

Policjanci wspólnie ze strażakami i strażnikami miejskimi pracowali