Sklep sieci VIVE Profit już wkrótce w Olsztynie

- Kategoria: Ciekawostki
2

Sieć sklepów VIVE Profit stawia kolejny krok zwiększając swoją dostępność dla Klientów w całej Polsce. Już 26 marca 2021 (piątek) o godzinie 09:00 przy ulicy ul. W. Pstrowskiego 26 w Olsztynie odbędzie się uroczyste otwarcie nowego sklepu z niepowtarzalną odzieżą. Sieć przygotowała z tej okazji szereg atrakcyjnych promocji oraz konkurs organizowany na kanałach social media VIVE Profit.

Podczas trwania pierwszego cyklu sprzedażowego nowego sklepu VIVE Profit w Olsztynie Klienci będą mieli możliwość skorzystania ze specjalnej promocji z okazji otwarcia – rabatu 20% na cały asortyment (oprócz chemii i art. komplementarnych). Dodatkowo VIVE Profit przygotowało specjalny konkurs, w którym fani muszą wykazać się kreatywnością, aby wygrać atrakcyjne nagrody. Więcej szczegółów tutaj – LINK.

 

Sklep VIVE Profit w Olsztynie będzie otwarty w następujących dniach i godzinach:

– poniedziałek 08:00 – 19:00

– wtorek 08:00 – 19:00

– środa 08:00 – 19:00

– czwartek 08:00 – 20:00

– piątek 08:00 – 20:00

– sobota 08:00 – 19:00

– niedziela (handlowa) 09:00 – 19:00

 

W sklepie będzie obowiązywał cykl sprzedaży, w którym czwartek to jego ostatni dzień (sprzedaż towaru na torby), natomiast w piątek po wyprzedaży będzie dostępny towar po całkowitej wymianie.

VIVE Profit to sieć sklepów w niepowtarzalną odzieżą. W każdym z 38 sklepów (ten w Olsztynie będzie 39 obiektem marki w Polsce nie licząc butiku VIVE Premium mieszczącego się w Warszawie) Klient znajdzie 100 000 sztuk markowej odzieży dostępnych każdego dnia, a w tym marki premium w specjalnych strefach top. Ponadto asortyment wymieniamy jest całkowicie raz w tygodniu, dzięki czemu odwiedzający zawsze znajdą coś wyjątkowego i nie będą oglądać tych samych produktów. Co ważne i rzadko spotykane w innych sklepach tego typu, praktycznie wszystkie ubrania znajdują się na wieszakach w odpowiednich działach asortymentowych. Nad wszystkim czuwa kompetentna i przyjazna obsługa, co sprawia, że zakupy w VIVE Profit zawsze są komfortowe i udane.

Sieć dba również o atrakcyjne ceny swoich produktów proponując system sprzedaży oparty na jednotygodniowych cyklach sprzedaży oraz malejących każdego dnia cenach asortymentu (w ostatnim dniu cyklu proponowana jest sprzedaż na torby o różnych rozmiarach).

VIVE Profit wyróżnia się na tle konkurencji, również w kwestii podążania za nowymi trendami – w tym wchodzenia ze swoimi produktami do dużych galerii handlowych, promocji nurtu zero waste, czy działaniem w cyklu gospodarki obiegu zamkniętego.

VIVE Textile Recycling (właściciel sieci sklepów VIVE Profit oraz butiku VIVE Premium)

VIVE Textile Recycling działając od 29 lat, jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Firma stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej, segregowanej każdego dnia w ilości setek ton, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych w Polsce, w pełni skomputeryzowanych linii do sortowania odzieży, umożliwiających przerób 500 ton surowca na dobę z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych ISO 9001 i 14001. Każdego dnia załoga w systemie 3-zmianowym sortuje i pakuje gotowe produkty z 700 różnych grup asortymentowych. Tak przygotowane produkty trafiają do ponad 70 krajów na świecie oraz do sieci kilkudziesięciu sklepów VIVE Profit z niepowtarzalną odzieżą używaną, w całej Polsce, których VIVE Textile Recycling jest właścicielem.

Dzięki optymalizacji kosztów ponoszonych przez przedsiębiorstwo i zastosowaniu innowacyjnych metod recyclingu VIVE Textile Recycling to obecnie wiodąca firma w Polsce produkująca paliwo alternatywne z tekstyliów, którego głównym odbiorcą jest Cementownia Ożarów S.A.. Wraz ze spółką VIVE Innovation stworzyła ponadto innowacyjny kompozyt tekstylny VIVE Texcellence, mający zastosowanie w przemyśle i produkuje czyściwo przemysłowe wykorzystywane przez przedsiębiorstwa wielu branż.

VIVE Textile Recycling rozwija również swoją działalność w obszarach transportu i logistyki, oferując swoim klientom szeroki zakres usług TSL oraz rozwiązania magazynowe w klasie A/A+. Specjalizuje się także w transporcie ładunków przestrzennych i standardowych, wysokokubaturowymi nadwoziami wymiennymi. Przewozy realizuje na rynku międzynarodowym, oferując system dystrybucji do sieci handlowych z wykorzystaniem własnego taboru dedykowanego.

VIVE Textile Recycling to pionier nowatorskich rozwiązań w swojej branży. Firma wprowadziła na rynek globalną platformę e-commerce B2B, oddając tym samym w ręce Klientów narzędzie umożliwiające komfortowe i bezpieczne robienie zakupów hurtowych w Internecie.

Jako przedsiębiorca odpowiedzialny społecznie, spółka buduje świadomość gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ).

 

Więcej informacji na temat sklepów VIVE Profit – www.viveprofit.pl

Źródło: mat. prasowy

Facebook Comments

2 Komentarze

  1. Tanie kupowanie

    Najgorszy ciucholand jaki może być, nowe ciuchy w sieciówkach są tańsze niż stare używane szmaty za bezcen.Brak ładu , brak składu. Sklep nie zachęca. Nie polecam tego sklepu.

  2. Klienci będą mieli możliwość skorzystania ze specjalnej promocji z okazji otwarcia-covid w wersji angielskiej.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Miasto planuje kupno i montaż kolejnych energooszczędnych opraw LED

Stolica Warmii i Mazur planuje kupno i montaż