Samochodowe kino letnie przy CH Carrefour

- Kategoria: Ciekawostki
0

Popularne produkcje filmowe z Polski i ze świata będzie można podziwiać w lipcu i sierpniu na parkingu Centrum Handlowego Olsztyn. Odbędą się tam bowiem cykliczne spotkania w ramach „Samochodowego kina letniego”. Pierwszy bezpłatny seans już w piątek 7 lipca.

Nie lada atrakcja czeka na amatorów kinematografii w Centrum Handlowym Olsztyn. Carrefour Polska – właściciel i zarządca obiektu – zaprasza wszystkich na „Samochodowe kino letnie”.

W każdy piątek lipca i sierpnia na specjalnym ekranie o powierzchni około 140 mkw. wyświetlone zostaną światowe i polskie produkcje filmowe. Dźwięk nadawany zaś będzie z nadajników FM na dedykowanej stacji radiowej. Niezmotoryzowani kinomaniacy również będą mogli wziąć udział w spotkaniach. Specjalnie dla nich przygotowane będą strefy z wygodnymi leżakami. Na uczestników seansów filmowych czeka także bezpłatny popcorn.

Widzowie będą mieli okazję zobaczyć takie produkcje, jak amerykańska komedia „Praktykant”, wielokrotnie nagradzane i nominowane do Oscara argentyńskie „Dzikie historie” czy polską superprodukcję „Słaba płeć?”.

Pierwsze spotkanie w ramach „Samochodowego kina letniego” odbędzie się w piątek 7 lipca o godzinie 21.30 w CH Olsztyn przy ulicy Krasickiego 1B. Udział w pokazach filmowych jest bezpłatny!

Kolejne spotkania odbędą się 14,21 i 28 lipca, a także 4, 11, 18 i 25 sierpnia.

Źródło: media.carrefour.pl

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Aplikacja Siron – nowe narzędzie w rękach policjantów

W ręce warmińsko-mazurskich policjantów trafiło nowe narzędzie. Specjalistyczne