Salon jubilerski Olsztyn – poznaj jubilera Auroria

- Kategoria: Polecane artykuły
0

Chcesz kupić absolutnie wyjątkowy pierścionek zaręczynowy lub obrączki ślubne? Jeśli zależy Ci na pięknym designie i wysokiej jakości wykonania, koniecznie wybierz biżuterię handmade. Sprawdź, co ma do zaoferowania salon jubilerski Olsztyn manufakturą Auroria!

Salon jubilerski Olsztyn – poznaj jubilera Auroria

Poznańską ręczną manufakturę Auroria już ponad 20 lat temu stworzył zespół specjalistów, którzy są nie tylko uzdolnionymi rzemieślnikami, ale też prawdziwymi pasjonatami. Z powodzeniem kultywują tradycję jubilerską, uzupełniając ją najnowocześniejszą technologią. Wszystkie pierścionki i obrączki są wykonywane w pełni ręcznie, co tylko dodaje im wartości. Każdy egzemplarz jest doskonały, a przy tym niepowtarzalny. Ozdoby zachwycają pięknym designem, są wygodne w noszeniu oraz wyjątkowo odporne.

pierscionek

Salon jubilerski Olsztyn jest odziałem manufaktury Auroria, dlatego w jego ofercie można znaleźć szeroki wybór niezwykłej biżuterii. Jest wytwarzana wyłącznie z najlepszych jakościowo materiałów oraz kruszców wysokiej próby, poświadczonej przez Państwowy Urząd Probierczy. Kunsztownie szlifowane brylanty są z kolei poddawane ścisłej kontroli, dlatego są perfekcyjnie wykończone. Do tego na każdy produkt przyznawana jest gwarancja aż na 50 lat.

Oferta salonu jubilerskiego w Olsztynie

Salon jubilerski w Olsztynie to profesjonalny punkt z wykwalifikowaną obsługą. Można w nim na żywo obejrzeć i przymierzyć biżuterię, a także poprosić o poradę czy opinię. Pracownicy wykonują dokładne pomiary przy pomocy specjalistycznego sprzętu, dlatego idealnie dobierają rozmiar pierścionka bądź obrączki. Do tego chętnie odpowiadają na wszystkie pytania oraz opowiadają o cechach poszczególnych modeli.

Jubiler w Olsztynie posiada w swojej ofercie pierścionki zaręczynowe z linii Miracle. Jeśli jednak zainteresują Cię jakieś inne modele marki, możesz zamówić je na stronie Auroria.pl z odbiorem w salonie. Produkty zostaną szybko dostarczone, tak byś mógł na żywo je obejrzeć i przymierzyć, zanim za nie zapłacisz. Dzięki temu w razie czego możesz od razu je wymienić lub zamówić inny rozmiar.

manufaktura

W salonie jubilerskim w Olsztynie da się również zwrócić kupiony pierścionek czy obrączkę albo wykonać bezpłatną korektę rozmiaru. Nie musisz się martwić tym, że wybrana w tajemnicy biżuteria nie będzie pasować partnerce. W razie czego bez problemu odzyskasz pieniądze, wymienisz ozdobę lub oddasz ją do przeróbki.

Salony partnerskie Auroria

Salon jubilerski Olsztyn jest jednym z 17 salonów partnerskich Auroria mieszczących się w całej Polsce. Każdy z nich gwarantuje najwyższej klasy obsługę oraz szeroką ofertę unikatowej biżuterii. Na miejscu wybierzesz idealny model pierścionka lub obrączki, odbierzesz zamówienie, a także dostosujesz rozmiar ozdoby. Salon jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 09:00 – 17:00.

jubiler2

Salon jubilerski w Olsztynie manufaktury Auroria oferuje najwyższej jakości produkty handmade oraz profesjonalną obsługę klienta. Zależy Ci na tym, by jak najlepiej wyrazić swoje uczucia za pomocą biżuterii? Wybierz niezwykły pierścionek zaręczynowy lub oryginalne obrączki ślubne w najbliższym salonie!

Sprawdź pełną ofertę obrączek oraz pierścionków zaręczynowych na Auroria.pl

Artykuł sponsorowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Aplikacja Siron – nowe narzędzie w rękach policjantów

W ręce warmińsko-mazurskich policjantów trafiło nowe narzędzie. Specjalistyczne