Ruszyła sprzedaż biletów na Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017

- Kategoria: Siatkówka, Sport
0

Międzynarodowe zawody w siatkówce plażowej ponownie zawitają nad jezioro Ukiel. Miasto Olsztyn po raz trzeci będzie gościć najwyższej klasy zawodników. W środę, 28 czerwca rozpoczęła się sprzedaż biletów na weekendowe rozgrywki turnieju.

W dniach 19-23 lipca 2017r. po raz trzeci w stolicy Warmii i Mazur odbędą się międzynarodowe zawody w siatkówce plażowej FIVB World Tour Olsztyn 2017. Na boiskach Centrum Rekreacyjno-Sportowego nad jeziorem Ukiel w Olsztynie rywalizować będą najlepsze plażowe pary świata – łącznie rywalizować będzie ponad setka par. W puli nagród jest 350 tys. dolarów.

Wyjątkowy w skali tegorocznych rozgrywek będzie system, w jakim zostaną przeprowadzone. Zmagania będą mieć charakter hybrydowy. Najpierw pary zostaną podzielone na czterozespołowe grupy.

Tam zgodnie z rankingiem utworzone zostaną pary, których zwycięzcy awansują o dalszych rozgrywek, przegrani zaś będą walczyć o ostatnie premiowane miejsce w repasażu. To oznacza, że z każdej grupy awansują po trzy zespołu. Dalej rywalizacja odbędzie się już systemem pucharowym, czyli przygrywający będzie żegnać się z turniejem.

Turniej w stolicy Warmii i Mazur będzie ostatnim sprawdzianem przed mistrzostwami świata. Te odbędą się w Wiedniu między 28 lipca a 6 sierpnia. To wszystko oznacza, że będziemy w Olsztynie gościć wszystkich najlepszych.

Ceny biletów wahają się od 10 do 30 zł, w zależności od dnia oraz tego czy wybierzemy miejsce na trybunie bocznej czy głównej. Bilet umożliwia wstęp na wszystkie mecze rozgrywane danego dnia. Pierwsze dwa dni imprezy (19-20 lipca) są otwarte,a udział w nich jest darmowy. Bilety na weekendowe zmagania będą dostępne na portalu ebilet.pl, w punktach stacjonarnych operatora ebilet.pl oraz salonach Empik.

Źródło: UM Olsztyna/własne

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

„Przebojowa zima z Radiem ZET” w Olsztynie

W najbliższy weekend sporty zimowe zawładną olsztyńską Starówką.