Rozbudowa linii tramwajowej. Kolejne zmiany w organizacji ruchu

- Kategoria: Wiadomości
0

Trwa rozbudowa infrastruktury tramwajowej, która ma połączyć kolejne osiedla z centrum Olsztyna. Wykonawca prac wprowadza szereg nowych rozwiązań, dotyczących organizacji ruchu, niezbędnych do realizacji inwestycji.

Najnowsze istotne zmiany zostaną wprowadzone w najbliższy piątek wieczorem (22 kwietnia ok. 22:00). Będą dotyczyć okolic skrzyżowań ulic Żołnierskiej z Parkingową oraz Krasickiego i Barcza.

Skrzyżowanie ulic Żołnierskiej i Parkingowej
Zmiana spowoduje brak przejazdu przez to skrzyżowanie. Ciągi komunikacyjne dla pieszych pozostaną

Okolice ulic Krasickiego i Barcza
Zmiana spowoduje zamknięcie parkingu przyległego do budynków ul. Barcza 31 i 29. Dojazd do tych budynków będzie możliwy od strony ul. Krasickiego. Chodnik na tym odcinku zostanie zamknięty, a zlokalizowany w nim tymczasowy przystanek autobusowy „Carrefour” powróci w starą lokalizację za skrzyżowanie z ul. Barcza. Chodnik na odcinku od ul. Barcza do wjazdu do LO V zostanie udrożniony.

Zmiany w ciągu al. Piłsudskiego
Od środy (20 kwietnia) uległa zmianie geometria skrzyżowania al. Piłsudskiego z wyjazdem z budynków handlowo-usługowych naprzeciwko Urzędu Skarbowego.

Źródło: UM Olsztyna

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

W rezerwacie Kwiecewo znaleziono śnięte ryby

Polski Związek Wędkarski z Olsztyna poinformował w swoich