Piłka nożnaSport

Remis Stomilu Olsztyn z Zawiszą Bydgoszcz

W meczu 27. kolejki 1. ligi Stomil Olsztyn zremisował na własnym boisku z Zawiszą Bydgoszcz 1:1.

Bramki padły tylko w pierwszej połowie. Jako pierwsi prowadzenie objęli piłkarze Stomilu. w 7 minucie meczu Rafał Kujawa dostał precyzyjne podanie od Michała Trzeciakiewicza i w sytuacji sam na sam z bramkarzem, skierował piłkę do bramki. Wyrównującą bramkę dla Zawiszy zdobył tuż przed gwizdkiem kończącym pierwsza połowę Jakub Smektała.

Stomil Olsztyn – Zawisza Bydgoszcz 1:1

Bramki: 7′ Rafał Kujawa, 45′ Jakub Smektała

Składy drużyn:

Stomil Olsztyn: Skiba – Bucholc, Klepczarek, Ratajczak, Wełna, Głowacki Piotr (67. Nishi), Jegliński, Lech, Trzeciakiewicz, Kujawa, Żwir
Rezerwowi: Leszczyński, Remisz, Bartkowski, Nishi, Łukasik, Śledź

Zawisza Bydgoszcz: Węglarz – Kamiński, Markić, Igumanović, Patejuk, Arel (72. Panayotov), Mica, Drygas, Michalik (77. Angielski), Smektała, Lewicki
Rezerwowi: Kowalski, Angielski, Gajewski, Panayotov, Widelski, Włosiński, Wełnicki

Kartki: 61′ Klepczarek, 66′ Trzeciakiewicz, 79’Bucholc – 37′ Mica , 80′ Panayotov

Sędzia: Artur Aluszyk