Relacja z Targów Motoryzacyjnych Auto Moto Arena

W dniach 14-16 lutego w Ostródzie odbyły się Targi Motoryzacyjne Auto Moto Arena. Zwiedzający mogli zobaczyć najnowsze propozycje dealerów samochodów osobowych, motocykli, a także oferty firm oferujących usługi w branży motoryzacyjnej.

Wydarzenie było dla zwiedzających szansą na zapoznanie się z najnowszymi trendami w motoryzacji. Na trzy dni w Arenie zaparkowały auta takich marek jak m.in.: Toyota, Lexus, Mazda, Seat, BMW, Hyundai, Isuzu, Honda, Citroen, Ford, Kia, Subaru, Skoda, Suzuki. Zobaczyć również można było luksusowe samochody światowych marek z Salonu Prestige z Sopotu. Nie zabrakło także motocykli. Wśród wystawionych marek znalazły się takie jak Harley Davidson, BMW, Hyosung czy Romet.

Na terenie Areny Ostróda stanęły też demo cary firmy BUD-WIL, Sony i Playstation oraz multimedialna przyczepa i stanowiska Sony Playstation, gdzie można było bezpłatnie wziąć udział w wirtualnych wyścigach samochodowych. Sporym zainteresowaniem zwiedzających cieszyło się stanowisko firmy Racing Logistics Performance, przy którym odbyła się prezentacja oklejania samochodów folią.

Imprezie towarzyszyły liczne konkursy przygotowane przez wystawców oraz pokazy tańca orientalnego. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji.

Materiał filmowy

Galeria zdjęć

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Biedronka otwiera w Stawigudzie najnowocześniejsze centrum dystrybucyjne

Od 27 września system logistyczny Biedronki ma już