Recital Krystyny Świąteckiej pt. „Nie przechodź obok mnie”

- Kategoria: Kultura
0

W czwartek 14 listopada o godz. 19.00 w sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena odbędzie się recital Krystyny Świąteckiej pt. „Nie przechodź obok mnie”.

Krystyna Świątecka w latach 1976-1981 występowała ze studenckim zespołem Niebo, wygrywając liczne ogólnopolskie konkursy i festiwale piosenki. Od 1981 do 1985 roku tworzyła własny zespół, firmując go własnym imieniem i nazwiskiem, z którym w 1983 roku zdobyła Grand Prix Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy Poezję” w Olsztynie. Od 1985 roku jest członkiem zespołu Czerwony Tulipan.
W 1989 roku Krystyna zdobyła nagrodę na Targach Estradowych w Łodzi. Podczas koncertu w rozgłośni Polskiego Radia w Olsztynie zarejestrowana została druga płyta Krystyny Świąteckiej, zatytułowana Niezauważalna. Tytuł nieco przewrotny, ponieważ artystka zarówno poziomem wykonywanych piosenek, jak i doborem repertuaru z całą pewnością nie należy do wykonawców, których zapomina się zaraz po wykonaniu piosenki.
Na recital „Nie przechodź obok mnie” składają się piosenki premierowe oraz te, które w repertuarze artystki goszczą od dawna, ale w zupełnie nowych aranżacjach Marcina Stanczewskiego.

Artystce towarzyszyć będą:
Marcin Stanczewski – gitara
Piotr Banaszek – piano
Andrzej Dondalski – gitara basowa
Adam Grzelak – perkusja

Bilety w cenie 25 zł do kupienia w Galerii Rynek MOK, ul. Stare Miasto 24/25 (wtorek-niedziela, 11.00-17.00) oraz Spichlerzu MOK, ul. Piastowska 13 (poniedziałek-piątek, 11.00-19.00)
rezerwacja internetowa >>

Nie przechodź obok mnie

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Studencie, pamiętaj o ubezpieczeniu – komunikat NFZ

Zaczynasz studia? Wracasz na kolejny rok nauki po