Ralph Kaminski zagości w maju na kortowiadowej scenie

Line-up 62. edycji Kortowiady powiększa się z każdym tygodniem. We wtorki organizatorzy najlepszych juwenaliów w Polsce odsłaniają kolejne karty – ujawniają nazwiska kolejnych artystów, którzy zagrają koncerty na Scenie Głównej podczas Kortowiady 2023. Dziś przyszła pora na potwierdzenie obecności następnego z tego grona – podczas nadchodzącej edycji najlepszych juwenaliów w Polsce wystąpi Ralph Kaminski.

Wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny i reżyser teledysków. Tworzoną przez siebie muzykę określa mianem popu alternatywnego. Wydał w swojej karierze 4 świetnie oceniane przez odbiorców albumy – najnowszy z nich to „Bal u Rafała”. Twórczość Ralpha Kaminskiego jest ciepło przyjmowana także przez krytyków i całą branżę muzyczną, czego dowodem są chociażby nominacje do nagrody Fryderyk 2020 czy otrzymane Fryderyki 2022. Współpracował z wieloma znanymi polskimi artystami i występował na największych polskich festiwalach w towarzystwie My Best Band In The World. Tym razem to w Kortowie będzie bal!

Łącznie potwierdzono już obecność 10 artystów Kortowiady 2023 – w tym gronie znaleźli się tacy, jak Pezet, Kult, Oki, Gibbs, bryska i inni. Pełną listę dotychczas ogłoszonych wykonawców można znaleźć na stronie internetowej Kortowiady oraz w mediach społecznościowych.

Przypominamy, że olsztyńskie juwenalia 2023 będą trwały od 24 do 27 maja, wówczas na uczestników będzie czekał szereg atrakcyjnych wydarzeń i form aktywności. Koncerty na Scenie Głównej będą się odbywać od 25 do 27 maja – wystąpi łącznie 15 artystów.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Od czerwca w Starostwie Powiatowym w Olsztynie płatności tylko kartą lub przelewem

Od 1 czerwca w Starostwie Powiatowym w Olsztynie