Puchar Europy Karate Kyokushin IKO. Dobry występ zawodników olsztyńskiego klubu

- Kategoria: Sport, Sporty walki
0

fot. OKKK

W dniu 05.12.2015 w Katowickim Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym odbył się Puchar Europy Karate Kyokushin. W zawodach udział wzięło ponad 400 zawodników.

Z 18-tu krajów w tym troje z Naszego klubu. Aleksandra Wieczorek startowała w formach kata plasując się na 6 pozycji. Adrian Chwietczuk po dobrej i wyrównanej walce przegrał po dogrywce przez wskazanie sędziowskie swój ćwierćfinał. Wiktoria Witkowicz wystartowała w dwóch konkurencjach – kata (układy) i kumite (walki).

Wykonując bardzo dobrze formy kata uplasowała się na drugim miejscu, następnie w walkach pokonując kolejne przeciwniczki przez ippon i wazari wywalczyła drugie miejsce. Trzeba zaznaczyć, że był to pierwszy występ w tak wysokiej rangi zawodach naszej młodej sportsmenki. Należą się jej wielkie gratulacje za tak brawurowe wejście do czołówki Europejskich Karateka.

Zarząd OKKK

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Meteorolodzy ostrzegają przed upałem. Temperatura przekroczy 30 stopni

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało dla województwa warmińsko-mazurskiego