„Przygoda z Tatą” – gra miejska na Dzień Ojca

Już w niedzielę (19 czerwca) wyjątkowe wydarzenie – gra miejska „Przygoda z Tatą”. Dzięki wspólnej zabawie, tegoroczny Dzień Ojca będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich rodzin z dziećmi.

Zagadki, konkurencje umysłowe i sprawnościowe, nowe aktywności, niespodzianki – to wszystko podczas kilku godzin wspólnej zabawy w Kortowie. Warto zgłosić się już teraz!

We wspólnej zabawie wezmą udział drużyny składające się z ojców oraz dzieci w każdym wieku. Nie ma ograniczeń w liczebności rodzinnej drużyny. Udział w pikniku jest bezpłatny. Wszyscy, którzy wezmą udział w imprezie, mogą liczyć na wiele atrakcji, przygód i pamiątek, a na zwycięzców czekają specjalne nagrody!

Jakie konkurencje czekają na uczestników? Są to między innymi: wspólne wiosłowanie na ergometrze wioślarskim, budowanie wierzy na piasku, rzuty do kosza, rodzinna sztafeta, rozwiązywanie zagadek związanych z lokalnym dziedzictwem czy pokonanie toru przeszkód.

Tuż po zakończeniu gry, wśród wszystkich uczestników, rozlosowane zostaną vouchery na weekendowy, rodzinny pobyt na Mazurach – do ośrodka Akademickiego Związku Sportowego w Wilkasach na Mazurach.

Start gry zaplanowano na niedzielę (19 czerwca) na 10:00 w Kortowie. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do soboty (18 czerwca, do 18:00) przez stronę internetową zabawy.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Akademickiego Związku Sportowego oraz Organizacja Środowiskowa AZS woj. Warmińsko-Mazurskiego.

[zgłoś się do gry]
Źródło: UM Olsztyna

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Od czerwca w Starostwie Powiatowym w Olsztynie płatności tylko kartą lub przelewem

Od 1 czerwca w Starostwie Powiatowym w Olsztynie