Przetestuj darmowo rowery w Olsztynie. W tym rower Mai Włoszczowskiej warty 24 tys. zł

fot. mat. prasowe

Już 3 czerwca w Olsztynie będzie można wypróbować prawie 50 modeli rowerów czołowej polskiej marki. Także ten karbonowy mistrzowski, warty 24 tys. zł, na którym ściga się i trenuje Maja Włoszczowska. 

Jak to jest jeździć na karbonowym rowerze Level B +, na którym Maja Włoszczowska zdobyła w ubiegłym roku srebro na olimpiadzie w Rio? Jak sprawuje się na wertepach Pure Trail z ramą wykonaną z legendarnej stali Reynolds? Co to za uczucie zostać władcą single tracków na modelu Grist o szerszych niż standardowe oponach? I czy Trans Hybrid ze wsparciem elektrycznym trafi w nasze potrzeby? O tym wszystkim będzie można przekonać się w trakcie Kross Test Tour, czyli serii darmowych testów dla wszystkich chętnych. Już w najbliższą sobotę, 3 czerwca, w Olsztynie przy Centrum Rowerowym Olsztyn (aleja Sikorskiego 27) KROSS udostępni do testowania około 50 swoich topowych rowerów: górskich, enduro, trailowych, szosowych i zupełnie nowych – elektrycznych.

– Nasze hasło brzmi: „dwa koła, jedna pasja”. Chcemy, aby każdy mógł przekonać się do produktów KROSS, stąd pomysł testów. Jednocześnie zależy nam, aby jak najwięcej osób miało możliwość jazdy na naszych rowerach w ramach treningu, czystej rekreacji czy weekendowej aktywności w rodzinnym gronie – mówi Paweł Buczko z firmy KROSS.

Wyjazdy w teren będą prowadzone turami od godziny 9:30 do 15:30. Za każdym razem co godzinę do dyspozycji testerów zostanie udostępniona cała pula rowerów. Jazda testowa odbywa się w grupie z przewodnikiem. Trzeba koniecznie zabrać ze sobą kask.

– Jedna osoba w ciągu całego dnia może wypożyczyć maksymalnie 3 rowery. W mieście są wyznaczone specjalne trasy, a pętla ma długość przeznaczoną akurat na 45-minutową jazdę – tłumaczy Paweł Buczko.

Przed rozpoczęciem przygody konkretne rowery należy zarezerwować na stronie http://www.kross.pl/test_tour. Przed samą jazdą trzeba podpisać umowę najmu, upoważaniającą do wypożyczenia dwóch kółek. Wcześniej do weryfikacji trzeba pokazać dwa dokumenty tożsamości. Testować rowery mogą zarówno dorośli, jak i dzieci (wtedy pieczę nad nimi sprawują rodzice lub uprawnieni opiekunowie).

Chęć przejażdżki na konkretnym rowerze można zgłosić na stronie Kross najwcześniej od poniedziałku, poprzedzającego testowy weekend. O tym kto będzie miał szansę na przejechanie się na dwóch kółkach największej polskiej marki rowerowej zdecyduje kolejność zgłoszeń. Współorganizatorami tego wydarzenia są lokalni dealerzy Krossa.

Ze szczegółami można zapoznać się na profilu wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1905119539771125/?fref=ts. Jest tam zamieszczona lista rowerów. Na tej stronie można też zadawać pytania dotyczące testów i śledzić relacje z tych wydarzeń.

Godzinowy harmonogram Kross Test Tour:

  • 9:00 – start Kross Test Tour, powitanie, przedstawienie zasad
  • 9:00-9:30 – przygotowanie pierwszej partii rowerów
  • 9:30- wyjazd pierwszej partii testujących na trasy (test 45 min.)
  • 9:00-16:30- wypożyczanie rowerów
  • 16:30 – koniec Kross Test Tour, pożegnanie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Meteorolodzy ostrzegają przed upałem. Temperatura przekroczy 30 stopni

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało dla województwa warmińsko-mazurskiego