Przekroczył o 65 km/h dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KMP Olsztyn

Policjanci z olsztyńskiej drogówki zatrzymali do kontroli 29-latka, który rażąco naruszył przepisy ruchu drogowego. Kierujący osobowym peugeotem przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 65 km/h. Mężczyzna stracił już prawo jazdy i został ukarany mandatem w kwocie 2000 złotych. W nowym taryfikatorze nie ma taryfy ulgowej dla kierowców, którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości.

W sobotę (15.01.2022) funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie na al. Sikorskiego zatrzymali do kontroli osobowego peugeota, którego kierowca jechał z prędkością 115 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. 29-latek stracił już prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Zgodnie z aktualnym taryfikatorem został ukarany mandatem w kwocie 2 tysięcy złotych. Na jego konto wpłynie także 10 punktów karnych.

Źródło: KMP Olsztyn (aj)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się