SiatkówkaSport

Przegrana Indykpolu AZS Olsztyn z Cuprumem Lubin

W 4. kolejce PlusLigi Indykpol AZS Olsztyn przegrał z Cuprumem Lubin 1:3.

W pierwszym secie wyraźnie dominowali olsztynianie, wygrywając pierwszego seta 25:21. Druga i trzecia partia przebiegła pod znakiem niezwykle emocjonującej i wyrównanej gry obu zespołów, jednak to drużyna z Lubina okazała się skuteczniejsza, wygrywając drugi i trzeci set  25-23. Ostatnia partia spotkania to skuteczna gra zespołu z Lubina. Olsztynianie grali ambitnie do końca jednak przegrali ostatecznie tego seta do 20 i cały mecz 1:3.

Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (21:25, 25:23, 25:23, 25:20)

Cuprum Lubin: Ivan Borovnjak, Jeroen Trommel, Dmytro Paszycki, Marcel Gromadowski, Łukasz Kadziewicz, Grzegorz Łomacz – Paweł Rusek (libero) – Szymon Romać, Paweł Siezieniewski.

Indykpol AZS Olsztyn: Miłosz Zniszczoł, Grzegorz Szymański, Juraj Zatko, Piotr Hain, Frantisek Ogurcak, Levi Cabral – Michał Potera (libero) – Piotr Łuka, Maciej Dobrowolski, Paweł Adamajtis.