Przebudowa sieci ciepłowniczej. Zmiany w organizacji ruchu na ul. Wyszyńskiego

- Kategoria: Wiadomości
0

W związku z przebudową sieci ciepłowniczej od piątku (25.11.) fragment ulicy Wyszyńskiego zostanie zamknięty.Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Olsztynie będzie prowadziło prace w rejonie skrzyżowania al. Piłsudskiego, ul. Leonharda oraz ul. Wyszyńskiego. W związku z tym odcinek ul. Wyszyńskiego od al. Piłsudskiego do stacji paliw BP od piątku (25.11.) zostanie zamknięty.

Ruch z ul. Wyszyńskiego na odcinku od al. Piłsudskiego do stacji paliw BP odbywać się będzie dwukierunkowo ulicą Augustowską (dla jadących ul. Leonharda i z kierunku Ostrzeszewa). Dojazd do stacji paliw BP będzie możliwy wyłącznie od strony ronda na skrzyżowaniu ul. Żołnierskiej z ul. Augustowską.

Dodatkowo zlikwidowane zostaną tymczasowe przystanki w rejonie Centrum Medycznego Polmed i stacji paliw BP. Pasażerów komunikacji miejskiej zapraszamy na przystanki na ul. Leonharda przy Michelin. Z kolei ruch pieszych będzie się odbywał po stronie Centrum Medycznego Polmed, stacji paliw BP oraz Domu Handlowego Gracja.

Źródło: UM Olsztyna

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Nieużytkowany Fiat odholowany z ul. Jagiellończyka

Olsztyńscy strażnicy miejscy kontynuują akcję usuwania samochodowych wraków,