Projekt dla NGO z woj. warmińsko-mazurskiego z udziałem Jaśka Meli

- Kategoria: Wiadomości
0

Jasiek Mela/fot. mat. prasowe

Fundacja Pro NGO rozpoczyna projekt „Profesjonalizacja organizacji pozarządowych z woj. warmińsko-mazurskiego”, aby wesprzeć organizacje pozarządowe z terenu całego województwa w rozwoju i pozyskiwaniu nowych kompetencji.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym województwa warmińsko-mazurskiego. W ramach realizowanego zadania odbędzie się spotkanie online dla organizacji pozarządowych oraz 10-dniowy cykl indywidualnych konsultacji wraz z doradztwem. Celem projektu jest rozwój organizacji pozarządowych i ich nowych ścieżek działalności oraz odpowiedź na zmieniające się warunki funkcjonowania związane z pandemią COVID-19.

Jednym z elementów projektu jest spotkanie online w formie moderowanej dyskusji podzielonej na 3 panele tematyczne. Podczas spotkania zostaną poruszone zagadnienia z obszarów współpracy z firmami i korporacjami oraz jednostkami administracji publicznej. Ponadto osoby związane z pracą w organizacjach pozarządowych podzielą się swoim doświadczeniem i opowiedzą jak rozwijać fundację, budować wiarygodną markę i renomę organizacji oraz jak skutecznie nawiązywać kontakt i docierać do odbiorców. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Jasiek Mela – podróżnik, społecznik oraz mówca motywacyjny. Spotkanie odbędzie się 9.06.2021 roku o godzinie 10:00 i potrwa trzy godziny.

Link do rejestracji na bezpłatne wydarzenie: https://prongo.clickmeeting.com/693181765/register

W ramach drugiego etapu projektu odbędą się darmowe konsultacje i doradztwo. Podczas indywidualnych rozmów z NGO poruszane będą tematy związane z dywersyfikacją przychodów, współpracy i nawiązywania kontaktu z firmami oraz tworzenia ofert w oparciu o strategię CSR firmy. Do konsultacji będą mogły przystąpić wszystkie organizacje pozarządowe z woj. warmińsko-mazurskiego, które wyrażą taką chęć. Indywidualne konsultacje odbędą się w dniach od 21.06 do 2.07.2021 r., a o uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń. W ramach realizacji projektu przewidziano przeprowadzenie do 100 konsultacji, każda z nich to szansa dla NGO na rozwój poprzez analizę obecnej sytuacji, diagnozę problemów oraz zdefiniowanie kierunku rozwoju.

Szczegółowe informacje dotyczące aspektów formalnych oraz zasad udzielania konsultacji zostaną udostępnione podczas organizowanego w ramach projektu spotkania online oraz na stronie Fundacji Pro NGO.

Zapraszamy do udziału w projekcie wszystkie organizacje pozarządowe z województwa warmińsko-mazurskiego oraz działające na rzecz lokalnej społeczności.

 

Więcej informacji o projekcie na stronie Fundacji Pro NGO:

https://pro-ngo.pl/rusza-projekt-dla-ngo-z-woj-warminsko-mazurskiego/

 

„Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Warmińsko-Mazurskiego.”

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zakładanie ogrodów Warszawa

Kompleksowe Zakładanie Ogrodów w Warszawie: Tworzenie Przestrzeni Pięknych