Prezydent Olsztyna otrzymał absolutorium

- Kategoria: Wiadomości
0

Piotr Grzymowicz, Prezydent Olsztyna otrzymał absolutorium za wykonanie budżetu za 2014 rok.

Podczas dzisiejszej XI Sesji Rady Miasta Olsztyna głosowano nad udzieleniem absolutorium dla prezydenta miasta, Piotra Grzymowicza. 18 radnych zagłosowało za udzieleniem absolutorium prezydentowi, a 6 radnych wstrzymało się od głosu, nikt nie był przeciw. Po głosowaniu Prezydent podziękował wszystkim za rok ciężkiej pracy oraz zaprosił wszystkich radnych na tort.

Kierujemy się dokumentami, które podejmuje Rada Miasta, a ta z kolei wsłuchuje się w głosy mieszkańców. Zatem dziękuję Wam, że wspólnie podjęliśmy ten trud, bez którego nie byłoby efektu. To udzielenie absolutorium to dla mnie jeszcze większa motywacja do dalszej pracy na rzecz naszych mieszkańców – powiedział prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz.

Głosowanie radnych poprzedzone zostało wystąpieniem prezydenta oraz przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Sprawozdanie finansowe miasta za rok 2014 oraz wnioski komisji rewizyjnej uzyskały pozytywne opinie Regionalnej Izby Obrachunkowej.

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Ponad 180 mln zł dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie

Dziś (03.10) w Urzędzie Wojewódzkim odbyła się konferencja