Prędkość przyczyną porannego wypadku na ul. Lubelskiej

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Dziś rano na ulicy Lubelskiej w Olsztynie doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca golfa zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką. Kierowca osobówki został zabrany do szpitala. Prawie dwie godziny wjazd do Olsztyna drogą k-16 był utrudniony.

Około godziny 6.00 rano na ulicy Lubelskiej w Olsztynie doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca golfa nie dostosował prędkości do warunków drogowych , wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się czołowo z ciężarówką.

Kierowca osobówki był zakleszczony w pojeździe i strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu by go wydobyć ze środka auta. Mężczyzna został zabrany do szpitala m.in. z urazem miednicy.

Funkcjonariusze drogówki zatrzymali kierującemu prawo jazdy. W najbliższym czasie skierują sprawę do sądu. W miejscu wypadku przez około dwie godziny były utrudnienia.

Źródło: KMP Olsztyn (mp)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Rząd walczy z V falą pandemii. Nowe zasady kwarantanny i darmowe testy w aptekach

Ogólnodostępne i bezpłatne testy pod kątem COVID-19 bez