Na sygnale

Potrącił rowerzystę i uciekł. Po kilkunastu minutach został zatrzymany

Zatrzymaniem prawa jazdy i skierowaniem wniosku do sądu zakończyła się kolizja, którą spowodował 31-letni Marcin W. Mężczyzna na przejściu dla pieszych, kierowanym przez siebie nissanem najechał na rowerzystę. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Kilkanaście minut po zgłoszeniu olsztyńscy policjanci zatrzymali podejrzanego. Teraz za swoje zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

Wczoraj kilkanaście minut po godzinie 19.00. w Olsztynie na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Dąbrowskiego doszło do kolizji drogowej. Kierujący sportowym nissanem najechał na rowerzystę będącego na przejściu dla pieszych. Tuż po zdarzeniu mężczyzna odjechał z miejsca potrącenia.

Pokrzywdzony telefonicznie powiadomił oficera dyżurnego olsztyńskiej Policji. Na miejsce natychmiast zostało skierowanych kilka patroli policyjnych. Po kilkunastu minutach patrolowania funkcjonariusze zauważyli wskazany przez pokrzywdzonego pojazd. Kierowca sportowego nissana na widok oznakowanego radiowozu zaczął uciekać. Kilka chwil później został zatrzymany.

Policjanci zatrzymali 31-latkowi prawo jazdy i skierowali wniosek do sądu.

Źródło: KMP Olsztyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*