Poszukiwany za rozbój i wymuszenia w rękach policji

- Kategoria: Na sygnale
0

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych KWP w Olsztynie dwa tygodnie temu przejęli sprawę poszukiwań Piotra P. To 52-letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego, który unikał odpowiedzialności za rozbój, wymuszenia rozbójnicze, za które musi spędzić w więzieniu prawie 4 lata. List gończy wydał za nim Sąd Rejonowy w Wołominie. Z ustaleń policjantów wynika, że poszukiwany będzie także odpowiadał za kradzieże, oszustwa, włamania, których miał się dopuścić na terenie kraju.

Kryminalni z olsztyńskiej KWP wykonali szereg ustaleń operacyjnych, które wskazały, że poszukiwany przebywał na terenie stolicy. To właśnie tam poszukiwacze wspólnie z antyterrorystami zaskoczyli Piotra P. Mężczyzna próbował wycofać się, jednak był otoczony przez policjantów i nie miał najmniejszych szans na ucieczkę.

52-latek z niedowierzaniem przyjął obecność kryminalnych. Twierdził, że to niemożliwe, że został namierzony. Robił wszystko, żeby się ukryć przed wymiarem sprawiedliwości. Dlatego między innymi często zmieniał adresy zamieszkania.

Piotr P. w asyście policjantów trafił do zakładu karnego.

Źródło: KWP Olsztyn/af

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Działania służb na ul. Westerplatte w Olsztynie

Policjanci wspólnie ze strażakami i strażnikami miejskimi pracowali