Poszukiwany na widok policjantów zamknął się w aucie

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

Najbliższe lata spędzi w więziennej celi 40-letni mieszkaniec Olsztyna, który od 2022 roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwany bezskutecznie próbował uniknąć zatrzymania zamykając drzwi auta, w którym siedział. Policjanci po uprzednim wybiciu szyby pojazdu – doprowadzili 40-latka do więziennej celi.

Podczas codziennej służby policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie gromadzą oraz weryfikują uzyskane informacje na temat poszukiwanych. Celem takich działań jest jak najszybsze zatrzymanie tych, którzy próbują uniknąć zasądzonej kary.

W piątek (14.04.2023 r.) funkcjonariusze ustalili, że poszukiwany listem gończym przebywa na terenie Olsztyna, przystąpili więc do realizacji. Chwilę po godz.10:00 policjanci dostrzegli w osobowym fordzie 40-latka. Mężczyzna na widok policjantów zamknął się w pojeździe, a następnie ignorował wydawane przez funkcjonariuszy polecenia opuszczenia auta. Podjęta przez poszukiwanego próba uniknięcia zatrzymania okazała się jednak bezskuteczna.

Policjanci doskonale wiedząc z kim mają do czynienia – wybili szybę pojazdu, a następnie doprowadzili poszukiwanego do więziennej celi, gdzie spędzi teraz najbliższe lata zasądzonej kary. Samochód został przekazany osobie wskazanej przez 40-latka.

Źródło: KWP Olsztyn (kh)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się