Posiadali marihuanę i tabletki ekstazy. Zostali zatrzymani

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Środki odurzające zostały znalezione w samochodzie i mieszkaniu podejrzanych. Łącznie policjanci zabezpieczyli 25 gramów nielegalnego suszu i 37 tabletek ekstazy. Dzisiaj mężczyźni usłyszą zarzuty. Grożą im kary do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po południu policjanci z wydziału dw. z przestępczością narkotykową zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, którym podróżowało trzech mężczyzn. Podczas legitymowania jeden z nich był bardzo zdenerwowany – jak się później okazało miał powód. W paczce po papierosach ukrywał susz roślinny. Funkcjonariusze zabezpieczyli susz i pojechali do miejsca zamieszkania podejrzanych osób.

W trakcie przeszukania ich domu, w łazience w słoiku policjanci znaleźli 25 zawiniątek nielegalnej rośliny, oraz plastikowe pudełko wypełnione tabletkami. Testy narkotykowe jednoznacznie potwierdziły, że były to narkotyki – 25 gramów marihuany i 37 tabletek ekstazy.

Cała trójka została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszą zarzuty posiadania środków odurzających. Za posiadanie środków odurzających mogą grozić im kary do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn (rp/in)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Meteorolodzy ostrzegają przed upałem. Temperatura przekroczy 30 stopni

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało dla województwa warmińsko-mazurskiego