Pomóż Policji w ustaleniu sprawcy przywłaszczenia portfela z pieniędzmi i dokumentami

- Kategoria: Na sygnale
0

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości kobiety odpowiedzialnej za przywłaszczenie portfela wraz z pieniędzmi i dokumentami. Policja publikuje wizerunek kobiety odpowiedzialnej za kradzież i przywłaszczenie portfela, zwracając się jednocześnie z prośbą o wszelkie informacje, mogące doprowadzić na trop kobiety odpowiedzialnej za ten czyn.

Olsztyńska jednostka policji zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety odpowiedzialnej za przywłaszczenie portfela wraz z pieniędzmi i dokumentami. Nikt z nas nie chciałby znaleźć się w takiej sytuacji, dlatego funkcjonariusze publikują wizerunek kobiety odpowiedzialnej za przywłaszczenie mienia licząc jednocześnie na szybką pomoc mieszkańców Olsztyna w ustaleniu i doprowadzeniu przed wymiar sprawiedliwości kobiety odpowiedzialnej za ten czyn.

Osoby, które rozpoznają widoczną na nagraniu kobietę proszone są o kontakt z policjantami, osobiście przy ul. Pstrowskiego 3 w Olsztynie lub w godz. 07:30 – 15:30 pod nr tel. 89 522 47 46. Informacje można również wysyłać mailowo: bernadeta.cwiklinska-rydel@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Źródło: KMP Olsztyn (rp)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się