Policjanci zatrzymali dilera narkotyków. Zabezpieczyli blisko 1000 działek dilerskich marihuany

- Kategoria: Na sygnale
1

Na jednej z ulic w mieście policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali trzech mężczyzn jadących bmw. W samochodzie znajdował się diler narkotykowy i jego dwóch kolegów. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 1000 działek dilerskich marihuany o czarnorynkowej wartości 40.000 złotych. Wobec 2 mężczyzn policjanci będą wnioskować o tymczasowe aresztowanie.

Do zatrzymania doszło na jednej z ulic w Olsztynie. Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Miejskiej Policji ustalili, że mężczyźni jadący bmw mogą mieć przy sobie substancje zabronione Ustawą.

Około godziny 17.00 wykorzystując na skrzyżowaniu czerwone światło, funkcjonariusze przystąpili do akcji zajeżdżając bmw drogę. W efekcie zatrzymanych zostało 3 młodych mężczyzn. 22-letni diler narkotykowy oraz 2 jego rówieśników zostało przewiezionych do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze zabezpieczyli w aucie blisko 1000 działek dilerskich marihuany o czarnorynkowej wartości 40.000 złotych.

Dziś mieszkańcy naszego powiatu usłyszą zarzuty. Kamil W., Michał L. oraz Mateusz G. będą odpowiadać za posiadanie narkotyków, 2 z nich znacznych ilości. Ponadto 22-letni Kamil W. wzbogaci się o zarzut handlu substancjami zabronionymi Ustawą. Wobec dwóch mężczyzn policjanci będą wnioskować o tymczasowe aresztowanie.

 

Źródło: KWP Olsztyn (mp/in)

1 Komentarz

  1. mieszkaniec

    No to na komendzie biba a i ile palenia bedzie !

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Aplikacja Siron – nowe narzędzie w rękach policjantów

W ręce warmińsko-mazurskich policjantów trafiło nowe narzędzie. Specjalistyczne