Na sygnale

Policjanci odnaleźli zaginioną 32-letnią obywatelkę Niemiec

Sukcesem zakończyły się poszukiwania 32-letniej obywatelki Niemiec. Już po kilku dniach została ona odnaleziona na terenie Białegostoku, dzięki współpracy olsztyńskich „poszukiwaczy” z policjantami z Białegostoku.

Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wraz z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji i Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku odnaleźli zaginioną 32-latkę.

Funkcjonariusze informację o zdarzeniu otrzymali od rodziny kobiety, która w ubiegły wtorek (06.07.2021) miała oddalić się w nieznanym kierunku z jednej z posesji w m. Miodówko. Po przyjęciu zawiadomienia natychmiast rozpoczęto czynności mające na celu ustalenie jej aktualnego miejsca pobytu. Funkcjonariusze weryfikowali każdy ślad i otrzymaną informację – w tym m.in. dotarli do rodziny zaginionej, ustalili potencjalny kierunek jej podróży. Wizerunek 32-latki został także opublikowany na naszej stronie internetowej, portalach społecznościowych oraz na łamach lokalnych mediów.

Ostatecznie olsztyńscy „poszukiwacze” wspólnie z policjantami z Białegostoku odnaleźli 32-latkę w czwartek wieczorem (08.07.2021) na terenie Białegostoku.

Przypominamy, że każde zaginięcie osoby powinno jak najszybciej zostać zgłoszone odpowiednim służbom. W działaniach poszukiwawczych najważniejszy jest czas, im szybciej rodzina poinformuje o zaginięciu, tym większe są szanse na odnalezienie osoby.

Policjanci dziękują wszystkim za zaangażowanie w poszukiwania.

Źródło: KMP Olsztyn (aj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*