Na sygnale

Policja szuka sprawców kradzieży roweru

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzn podejrzewanych o kradzież z włamaniem roweru o wartości 2 tysięcy złotych. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzn widocznych na filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w dalszym ciągu prowadzą czynności mające na celu ustalić okoliczności i zatrzymać sprawców kradzieży z włamaniem roweru o wartości 2 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło w kwietniu 2021 roku przy ul. Barczewskiego w Olsztynie.

Policjanci prowadzący czynności zdecydowali się, aby opublikować fragmenty zabezpieczonego w tej sprawie materiału w postacie zapisów z kamer monitoringów. I choć na załączonym materiale nie widać bezpośrednio wizerunków sprawców, to być może na jego podstawie znajdą się osoby, które rozpoznają sprawców kradzieży z włamaniem i pomogą w ustaleniu ich tożsamości.

Informacje można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: joanna.burakiewicz-olbrys@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

Nagranie przedstawia dwójkę mężczyzn przed budynkiem dokonujących kradzież roweru.

Źródło: KMP Olsztyn (aj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*