Policja poszukuje sprawców kradzieży rozbójniczej [FILM]

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KMP Olsztyn

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców kradzieży rozbójniczej perfum. Do zdarzenia doszło w połowie września 2018 roku w Olsztynie na terenie jednej z drogerii kosmetycznych. Na podstawie zabezpieczonego zapisu z kamer monitoringu policja publikuje wizerunki sprawców rozboju.

Policjanci z olsztyńskiej komendy zwracają się z prośbą o pomoc w rozpoznaniu wizerunku sprawców kradzieży rozbójniczej wartych około 200 zł perfum. Mężczyźni w trakcie pobytu w sklepie obserwowani byli przez pracownika ochrony. W chwili, gdy przeszli obok kasy zostali poproszeni przez ochroniarza aby odłożyli na miejsce towar, który mieli ze sobą. Pomimo stanowczej postawy wywiązała się szarpanina pomiędzy pracownikiem ochrony a dwoma mężczyznami. Ostatecznie sprawcom kradzieży rozbójniczej pomimo stanowczej postawy ochroniarza udało się wyjść ze sklepu.

Aby sprawcy kradzieży rozbójniczej nie pozostali bezkarni i aby odpowiedzieli za swoje czyny policjanci proszą o pomoc w ustaleniu wizerunków mężczyzn. Wszystkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu danych personalnych mężczyzn lub w zlokalizowaniu ich miejsca zamieszkania można przekazywać do KMP w Olsztynie, pod nr tel. 89 522 34 24 lub mailowo na adres: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Źródło: KMP Olsztyn (rp)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się