Podróż poślubna na rajskich wyspach – najlepsze kierunki

- Kategoria: Polecane artykuły
0

Podróż poślubna to czas, w którym nareszcie możecie nacieszyć się sobą po stresujących przygotowaniach do ślubu. Warto sprawić, aby ten czas był wyjątkowy pod każdym względem. Wszyscy nowożeńcy marzą o pięknej pogodzie, piaszczystej plaży i krystalicznie czystej wody, by móc odpoczywać i bawić się ze swoją drugą połówką. Nic nie gwarantuje tego bardziej niż obranie kierunku na Malediwy czy Indonezję i ich rajskie wyspy.

Bajeczne Malediwy

Archipelag Malediwy składa się z 1200 małych wysp na Oceanie Indyjskim. Stolicą Malediwów jest Male, które utrzymuje się głównie z rybołówstwa i turystyki. Możecie więc liczyć tutaj na najlepsze warunki i wiele kurortów do wyboru.

Malediwy będą idealnym kierunkiem na podróż poślubną nie tylko ze względu na krajobrazy. Ciepły klimat gwarantuje piękną pogodę o każdej porze roku. Średnia temperatura w ciągu dnia wynosi tutaj aż 30 stopni! Dla osób, których nie zadowala tylko wygrzewanie się na plaży znajdzie się wiele atrakcji. Możecie wybrać się na nurkowanie i podziwiać zachwycającą faunę zamieszkującą rafy koralowe lub wybrać się na nocny spacer nad oceanem, aby obserwować zjawisko bioluminescencji, które sprawia, że woda świeci na intensywny, niebieski kolor. Więcej praktycznych informacji o organizacji wyjazdu na Malediwy znajdziesz w artykule Zobacz, jak wygląda raj na wodzie – Malediwy jako kierunek dla nowożeńców Jaki to koszt?.

Czar Indonezji

Indonezja to wyspiarski kraj, który stał się najpopularniejszym kierunkiem podróży do Azji Południowo Wschodniej. I nie ma się co dziwić! Indonezja składa się aż z 17 tysięcy wysp, z których wiele pozostaje niezamieszkanych, a nawet nienazwanych. Kusi pięknymi pejzażami, krystalicznie czystą wodą i bogatą indonezyjską kulturą, która czeka, by ją poznać!

wyspy-indonezji

Wyspy Indonezji będą idealnym kierunkiem na podróż poślubną dla wszystkich, którzy lubią odkrywać nowe kultury i zwyczaje. Możecie zaplanować pobyt na kilku wyspach i cieszyć się nieskończonymi atrakcjami. Dnie wypełniają pokazy tradycyjnego balijskiego tańca, odkrywanie wiosek na rowerze i poznawanie ich mieszkańców czy sportowe zajęcia, takie jak joga w promieniach słońca i white water rafting. Bogactwo flory i fauny wysp zachęca do pieszych wycieczek, które zakończyć najlepiej zachodem słońca, winem i rozmowami.

Trudny wybór? Zapytaj konsultanta!

Kierunków, które możecie obrać jest znacznie więcej. Najpiękniejsze plaże świata na Zanzibarze, przygoda w pełnym życia Bangkoku czy luksus, jaki oferuje Dubaj – wybór może być naprawdę trudny. Tym bardziej, że wszystkie te orientalne destynacje gwarantują nam piękną pogodę i niezapomniane wrażenia. Jak więc dokonać wyboru? I jak dopasować go do posiadanego budżetu?

W tym ciężkim zadaniu pomogą Ci konsultanci memories.pl. Firma ta oferuje usługi touroperatorskie i na podstawie Twoich potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych zaproponuje Ci plan podróży poślubnej z Twoich snów. Jeśli przypadnie Ci on do gustu nie będziesz musiał martwić się również o dogranie wszystkich szczegółów – specjaliści dopasują odpowiedni lot, zaproponują sprawdzone kurorty i przedstawią całą gamę atrakcji do wyboru!

Artykuł sponsorowany

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Jak skutecznie organizować lokalne wydarzenia sportowe?

Wydarzenia sportowe nie tylko sprzyjają promocji zdrowego stylu