Piotr Grzymowicz z tytułem Samorządowego Menedżera Regionu

- Kategoria: Wiadomości
0

Piotr Grzymowicz, Prezydent Olsztyna otrzymał tytuł Samorządowego Menedżera Regionu i znalazł się w ścisłej czołówce X edycji rankingu Filary Polskiej Gospodarki. – To dla mnie miłe wyróżnienie, ale także dowód na to, że moja praca na rzecz mieszkańców Olsztyna ma sens – powiedział Prezydent.

Prezydent Olsztyna został doceniony za umiejętne zarządzanie finansami Olsztyna, skuteczne pozyskiwanie zewnętrznych funduszy na realizację miejskich inwestycji oraz inwestowanie w ochronę środowiska. Jurorzy konkursu, w uzasadnieniu nagrody, pozytywnie ocenili także budowanie aktywności społecznej. Wyróżnienie jest tym cenniejsze, że zostało przyznane przez przedstawicieli władz samorządowych z województwa warmińsko-mazurskiego: prezydentów miast, burmistrzów, wójtów oraz starostów powiatów, których zdaniem laureat nagrody jest liderem w województwie i wzorem naśladowania dla samorządów w regionie.

Gala finałowa, podczas której Piotr Grzymowicz odbierze nagrodę odbędzie się dziś o godz. 17:30 w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

Ranking Filary Polskiej Gospodarki został przygotowany przez redakcję dziennika „Puls Biznesu” i firmę badawczą ARC Rynek i Opinie.

 

Źródło: UM Olsztyna

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Wyprzedzał na przejściu dla pieszych – nie uniknął wysokiej kary

Każdego dnia policjanci z drogówki dbają o bezpieczeństwo