Pijany ojciec ugodził nożem syna

- Kategoria: Na sygnale
0

Policjanci z Braniewa zatrzymali 57-latka, który ugodził nożem swojego syna. Mężczyzna mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie wszczął awanturę domową, w trakcie której zaatakował 28-latka. Poszkodowany z raną kłutą klatki piersiowej trafił do szpitala, jego życiu na szczęście nie zagraża już niebezpieczeństwo. Czynności w tej sprawie trwają. W zależności od przyjętej kwalifikacji prawnej czynu 57-latkowi może grozić kara nawet do 25 lat pozbawienia wolności.

Do awantury domowej, która mogła mieć tragiczny finał doszło w niedzielę w jednej z miejscowości w powiecie braniewskim. Oficer dyżurny braniewskiej policji został wówczas poinformowany o tym, że pogotowie udziela pomocy rannemu mężczyźnie. Funkcjonariusze natychmiast pojechali we wskazane miejsce, gdzie załoga karetki zabierała 28-latka z raną kłutą do szpitala. Policjanci ustalili, że pomiędzy poszkodowanym i jego ojcem doszło do awantury. Ostra wymiana słów przerodziła się w szarpaninę, w trakcie której ojciec ugodził nożem syna.

Funkcjonariusze zatrzymali 57-latka. Okazało się, że w trakcie zajścia miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej zabezpieczyli ślady oraz nóż, którym posłużył się sprawca, a także rozpytali świadków zdarzenia. Czynności w tej sprawie trwają. W zależności od przyjętej kwalifikacji prawnej czynu 57-latkowi może grozić kara nawet do 25 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło, fot.: KWP Olsztyn
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Oszuści ponownie zaatakowali. Mieszkanka Olsztyna straciła 98 tys. zł

„Twoje środki są zagrożone…” – od takiej informacji