Piątek z Mistrzem w Olsztynie

Wiosną cały świat budzi się ze snu, czas więc zadbać o swoją kondycję fizyczną i przygotować się do nadchodzącego sezonu. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom i oczekiwaniom Marcin Możdżonek zaprasza do swojego rodzinnego Olsztyna żeby aktywizować ruchowo mieszkańców miasta. Już 27 maja multimedalista największych siatkarskich imprez razem ze swoją Fundacją zaprasza do udziału w dwóch wyjątkowych projektach. 

Przed nami wyjątkowo aktywny piątek, który w pierwszej kolejności należeć będzie do młodzieżowych talentów. Do udziału w Możdżonek Cup zapraszamy szkolne drużyny siatkarskie z całego regionu. Na najlepsze ekipy oprócz okazałych pucharów czekają atrakcyjne nagrody. 

Po Południu wielka gratka dla dorosłych miłośników siatkówki, których zapraszamy na wyjątkowy trening. Chcesz doskonalić swoje umiejętności pod okiem siatkarskiej legendy, dobrze się bawić i aktywnie spędzić czas razem z nami? Zapraszamy na trening siatkarski z Marcinem Możdżonkiem – dobra zabawa gwarantowana!

Zapowiada się świetny siatkarski piątek w Olsztynie, na który zapraszamy całymi rodzinami.

“Piątek z Mistrzem w Olsztynie” 27 maja 2022, Olsztyn

Hala sportowa LO nr 5 w Olsztynie, ul. Ignacego Krasickiego 2 Piątek – start: 8:30 – Możdżonek Cup dla młodzieży

Piątek – start: 18:00 – Trening siatkarski dla dorosłych

Rejestracja na turniej młodzieżowy: Telefonicznie: 600-810-885 oraz mailowo : sekretariat@lo5.olsztyn.eu Zgłoszenia na trening dla dorosłych oraz więcej informacji: www.mozdzonek.eu

Więcej informacji w mediach społecznościowych: Facebook: www.facebook.com/mozdzonekofficialprofile

Instagram: www.instagram.com/marcinmozdzonek

Twitter: www.twitter.com/MarcinMozdzonek

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Złodziej elektrycznej hulajnogi zatrzymany na gorącym uczynku

Olsztyńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu