Oświetlenie nad jez. Krzywym nagrodzone w konkursie na najlepszą inwestycję oświetleniową 2013 roku

- Kategoria: Wiadomości
0

Urząd Miasta Olsztyna otrzymał I nagrodę w konkursie „Najlepsza inwestycja oświetleniowa 2013 roku – najlepiej oświetlona gmina i miasto 2013 roku”. Komisja konkursowa doceniła oświetlenie terenów rekreacyjnych w strefie przedsiębiorczości, w których wykorzystano innowacyjną i energooszczędną technikę sterowania poziomem oświetlenia.

To już kolejna nagroda dla Olsztyna, która udowadnia nam, że warto inwestować w nowoczesne technologie, dzięki którym oszczędzamy publiczne pieniądze – mówi Piotr Grzymowicz, Prezydent Olsztyna.

Nagroda zostanie wręczona podczas specjalnej uroczystości, w trakcie XXII Międzynarodowych targów ŚWIATŁO 2014, która odbędzie się 26 lutego 2014 roku o godz. 14:00 w sali konferencyjnej C1a warszawskiego Centrum Wystawienniczego EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14. W spotkaniu udział weźmie Piotr Grzymowicz, Prezydent Olsztyna.

Olsztyn po raz pierwszy został wyróżniony w 2007 roku i uzyskał miano „Najlepiej oświetlonej gminy i miasta 2007 roku”. Nagroda została przyznana przede wszystkim za zakończenie modernizacji i rozbudowę oświetlenia ulic w skali całego miasta z uwzględnieniem stworzenia centrum sterowania oświetleniem ulicznym. W 2011 roku Urząd Miasta Olsztyna otrzymał I nagrodę w kategorii „Oświetlenie okazjonalne”, za oświetlenie i iluminację II Warmińskiego Jarmarku Świątecznego. Komisja konkursowa podkreślała wtedy szczególny charakter olsztyńskiej inwestycji, tworzący niepowtarzalny klimat, scenerię oraz atmosferę tego wydarzenia.

Źródło: UM Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

W rezerwacie Kwiecewo znaleziono śnięte ryby

Polski Związek Wędkarski z Olsztyna poinformował w swoich