Olsztynianin zawalczy w największej organizacji kickboxingu w Polsce

- Kategoria: Sport, Sporty walki
0

Piotr ‘Taran’ Trześniewski (12-5-2) został wybudzony z zimowego snu przez Przemysława Kierpacza (17-8) podczas gali HFO 11: Bielany. Reprezentant Kuźni Mistrzów Wyszków postanowił nie chować głowy w piasek, tylko ostro wziąć się do pracy. Tym samym zobaczymy go w karcie HFO: Super Fights podczas gali w Ostrołęce. W sobotę 7 maja stanie naprzeciw Marka Milewskiego (0-2) z Jinchuuriki Gym Olsztyn. Bilety dostępne na ebilet.pl, transmisję z wydarzenia przeprowadzi TVP Sport.

Powrót do zawodowego sportu Trześniewskiego nie był zbyt udany. Podopieczny Pawła Delugi miał wyjątkowego pecha jeśli chodzi o przeciwników, którzy mieli z nim stanąć na ringu HFO. Ostatecznie czwartym i ostatnim rywalem został Przemysław Kierpacz z KO Bloodline Gym Nysa. Przybysz z województwa opolskiego zastopował w trzeciej rundzie Wyszkowianina. Porażka podziałała jak kubeł zimnej wody na Piotra, który zdał sobie sprawę, że formę trzeba wypracowywać na bieżąco, a nie żyć przeszłością. Zmotywowany do ciężkiej pracy zawodnik szybko wrócił na salę i zaczął łatać dziury, które w hali CRS Bielany obnażył przeciwnik.

Marek Milewski zadebiutował w HFO podczas gali w największym klubie muzycznym Warszawy, Bank. Olsztynianin spotkał się w ringu z Jackiem ‘Siekierą’ Gać, a pojedynek zakończył się zwycięstwem reprezentanta Uniq Fight Club przed czasem. Podopieczny Marcina Zeberdi dostaje jednak szansę na rehabilitację w starciu dwóch doświadczonych zawodników na HFO 12: Ostrołęka. Wspomniany pojedynek z Jackiem był drugą walką zawodową Olsztynianina i drugą, którą wziął jako późny zmiennik. Na ONE to ONE 2 w Lublinie w debiucie zawodowym spotkał się z Patrykiem Małeckim, z którym przegrał decyzją sędziów. Jak twierdzi współwłaściciel HFO, Łukasz Pławecki ta walka będzie prawdziwą ucztą dla kibiców:

– Dwóch doświadczonych zawodników, którzy powoli zbliżają się do zakończenia sportowych karier. Piotrek i Marek nie patrzą już na swoje rekordy, nie patrzą na rywali. Po prostu wychodzą do ringu, żeby poczuć tą adrenalinę i dobrze się zabawić. Obaj mają jasny cel: dać kibicom to po co przyszli, czyli twardą, prawdziwą walkę w której wygra lepszy. Oni już nie muszą nic udowadniać. Walczą dla swoich kibiców, którzy licznie przybędą do Ostrołęki ich wspierać. Będzie głośno na trybunach, a w ringu rozpęta się piekło. – powiedział naładowany Łukasz Pławecki.

Gala HFO 12: Ostrołęka jest zaplanowana na 7 maja w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta 1 w Ostrołęce. Bilety dostępne w serwisie ebilet.pl. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi telewizja TVP Sport.

Pojedynek o pas mistrza dywizji lekkiej:
70 kg: Patryk Radoń (ŁKS Boks Łódź) vs Mateusz Białas (KO Gym Wrocław)

Turniej o pas mistrza dywizji średniej:
85 kg: Karol Łasiewicki (Ostrołęka Fight Academy) vs TBA
85 kg: Przemysław Walków (Fighter Wrocław) vs TBA

Pozostałe walki:
77 kg: Emil Chorążewicz (Knockout Bielany) vs TBA
70 kg: Maciej Tercjak (Hunter Kickboxing Łomża) vs TBA
70 kg : Aleksy Zienkiewicz (Ostrołęka Fight Academy) vs TBA
95 kg: Mariusz Piersa (Ostrołęka Fight Academy) vs TBA
65 kg: Wiktor Dmochowski (Ostrołęka Fight Academy) vs TBA
77 kg: Piotr Trześniewski (Kuźnia Mistrzów Wyszków) vs Marek Milewski (Jinchuuriki Gym Olsztyn)
77 kg: Rafał Modzel (Ostrołęka Fight Academy) vs TBA
65 kg: Marcin Majewski (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka) vs TBA

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Złodziej elektrycznej hulajnogi zatrzymany na gorącym uczynku

Olsztyńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu