Olsztyn też jest happy. Zobacz oficjalną wersję teledysku

- Kategoria: Ciekawostki
2

Wideoklip do piosenki Pharrella Williamsa „Happy” stał się hitem na całym świecie. Swoje własne wersje teledysku posiadają już m.in. Kraków, Warszawa, Trójmiasto i Poznań. Teraz do tego grona dołączył także Olsztyn.

Na pomysł stworzenia olsztyńskiej wersji klipu wpadł Paweł Melnyk, który po obejrzeniu oryginalnej wersji teledysku postanowił nakręcić własną wersję spotu. Wcześniej swoje wersje spotu nagrały takie miasta jak Paryż, Amsterdam, Kraków, Warszawa, Trójmiasto i Poznań.

Po oglądnięciu tego klipu pomyślałem sobie dlaczego by nie zrobić czegoś takiego w Olsztynie. Przecież jest tutaj tyle ciekawych miejsc i pozytywnych ludzi, tylu studentów, którzy zapewne chcieli by podzielić się swoim uśmiechem, tańcem i być po prostu happy, mimo że sesja tuż tuż.

Uważam, że jest to świetny sposób na promocje Olsztyna. Nakręcenie takich pozytywnych ludzi w najbardziej ciekawych miejscach Olsztyna w tle, jest kreatywnym sposobem na pokazanie stolicy Warmii i Mazur – powiedział Paweł Melnyk.

Oficjalna Olsztyńska wersja teledysku Pharell Williams – Happy (OLSZTYN is HAPPY!):

Organizacją olsztyńskiej wersji klipu zajęli się Paweł Melnyk i Tomasz Wiącek, natomiast za reżyserię i montaż odpowiedzialny był Adam Strzelecki.

 

Facebook Comments

2 Komentarze

  1. Filmik oczywiście bardzo pozytywny itd itp. Ale czy tu nie chodzi o to, aby mieć wrażenie, że szczęśliwi są przypadkowo napotkani ludzie? przynajmniej tak to odebrałam, oglądając choćby „Warsaw is also happy”. Tu, w Olsztynie, przez cały czas trwania teledysku. pojawiają się te same twarze – Starówka, Urania, plaża… Widać przemyślaną reżyserię i scenariusz, ale ja nie czuję tego spontanu… Choć ogląda się miło.

  2. Brzoza Brzozowski

    Realizacja zakręcona, autentyczna , bez zadęcia! Pomysłodawcy do „ratuszowego” biura promocji…

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Studencie, pamiętaj o ubezpieczeniu – komunikat NFZ

Zaczynasz studia? Wracasz na kolejny rok nauki po